Ти одвічна — у пісні, у слові,
Ти у думах співця-кобзаря,
Україно моя казкова,
Наше серце для тебе співа.
Живи, Україно! Живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Співай, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.

Подробнее...

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначається День державного прапора. На офіційному рівні свято було затверджене у 2004 році та стало символом шани до багатовікової історії нашого народу.

Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.

З Днем Прапора України!

Подробнее...

Відпочинок улітку завжди йде на користь, якщо, звичайно, постійно дбати про власну безпеку і безпеку рідних. З початком літнього сезону особливо гостро постає питання безпеки життєдіяльності дітей. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей, тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою. Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих.
Читати повістю...
Пам'ятки.

Подробнее...

Приказ "Про випуск здобувачів освіти 11-х класів" от 26.06.2019 №24 ссылка...

Подробнее...

Масштабність, актуальність та перспективність завдань, пов’язаних із навчанням у старшій школі, потребують нових підходів щодо організації навчально-виховного процесу, орієнтованого на розвиток особистості дитини. Ідея проведення літньої школи виникла декілька років тому та вже стала традиційною для  здобувачів освіти   нашого міста.
Літня школа -2019 відкрила свої двері для   найкращих учнів, які неодноразово захищали честь своїх шкіл та нашого міста на різних   олімпіадах і конкурсах.  Школярі почали своє навчання в  предметних групах: математики, інформатики, хімії, історії, фізики, англійської мови. Кураторами груп стали  досвідчені вчителі-предметники, яких поєднує любов до свого предмету та жага нових знань. Важливу роль у психологічному супроводі саморозвитку учнів Літньої школи зіграли працівники психологічної служби, які проводили цікаві тренінги та здійснювали діагностику потенціальних можливостей школярів, створювали гарний емоційний стан у колективах.
Закінчилися заняття в Літній школі-2019. Усі вкотре переконалися, що ця форма навчання надає наснаги, запалює серця для нових знань та перемог.
Фотоальбом.

Подробнее...

Приказ "Об утверждении решения педагогического совета о переводе учеников 5, 6, 7, 8, 10-х классов" от 31.05.2019  №13 ссылка...
Приказ "Об  окончании учащимися основной школы" от 11.06.2019 №16 ссылка...
Приказ "Про зарахування здобувачів освіти до 5-х класів" от 12.06.2019 №17 ссылка...

Подробнее...

До уваги батьків!

Адміністрація Енергодарського багатопрофільного ліцею запрошує батьків 
рекомендованих до зарахування 5-класників
10.06.2019 року о 17:30
на батьківські збори, які відбудуться в актовій залі ЕЗОШ №4
Списки рекомендованих до зарахування

Адміністрація ЕБЛ

Подробнее...

Ознайомитися із звіт директора ліцею Мятович І.В. можна за посиланням.

Подробнее...

06.06.2019 року на свіжому повітрі,  в альтанці  Центру дитячої та юнацької творчості проходив бібліо-пікнік, в якому прийняли участь учні 6-А класу. Для дітей була проведена бесіда з історії м. Енергодара,   вікторина «Пам’ятники міста», тест на знання вулиць та установ Енергодара.  Завідувачка бібліотекою ЦДЮТ Світлана Семеренко підготували огляд книжок, , а також представили збірки поезій членів міського літературного творчого об’єднання «Резонанс». Переможці отримали подарунки на згадку про свято. Завершився пікнік душевною піснею під гітару. Діти заспівали разом з керівником гуртка ЦДЮТ «Авторська пісня» Юрієм Савченком, його авторську пісню «Город Энергодар».
Фотоальбом.

Подробнее...

05.06.2019 року на базі ЕБЛ  в рамках літньої школи учні 7-х, 8-х та 10-х класів прийняли  участь в бліц-турнирі «З історії міста Енергодара», який був присвячений 49 річниці з дня народження  нашого міста. Вчитель історії Щербина Я.А. провела віртуальну екскурсію про історію виникнення, розвитку та розбудови міста. Учні 10-А класу представили сайт проекту «Мій Енергодар». Семикласники ознайомили присутніх з видатними особистостями м. Енергодара.
В останній частині п’ять команд позмагалися на звання найкращого знавця історії м. Енергодара. Переможці та учасники турніру отримали солодкі призи.

Фотоальбом.

Подробнее...